Kilka pomysłów na upominek dla gości weselnych

Moda na podarki, którymi Młoda Para darzy własnych gości, pojawiła się w naszej ojczyźnie dość niedawno.
Nie musi być to naturalnie wódka weselna albo parę kawałków tortu.

klienci

Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
Pojemnik do pakowania próżniowego Dafi Vacuum

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Możemy weselnikom ofiarować konkretny, spersonalizowany podarunek. Nie są to jednak drobiazgi, które da się przyszykować w godzinę, jednak powinniśmy mieć na uwadze, iż radość obdarowanego oraz zapamiętanie podarunku są bezcenne. To nadzwyczaj miła tradycja, by nie podchodzić do niej z monotonnością (większa część par wręcza podarunek w formie migdałów w woreczku z organzy), warto spersonalizować nasze drobne prezenty.

ciasteczka oraz cukiereczki są dziś najczęściej spotykanym podarkiem. Możesz stosunkowo bez trudu zmieścić się w budżecie i są proste do wykonania. Jeżeli decydujecie się na taką postać podziękowań – podchodźcie do niej kreatywnie, wykorzystując jakieś piękne opakowania (dla przykładu nieduże fiolki na przyprawy są niekosztowne i fajnie się prezentują) lub oklejcie pudełeczka w etykiety z Waszym motywem ślubnym. Podziękowanie weselnikom niedużym kluczykiem może mieć wyjątkowe znaczenie. Jest to materialna rzecz, którą zachowają i zarazem taka, jaką można przygotować w niezwykle osobisty sposób. W owym przypadku napływają na myśl dedykacje o podziękowaniu za wspólne otworzenie nowych drzwi. Doskonały podarek na nowej drodze życia, nawiązujący symboliką do pielęgnacji rośliny jak uczucia.

Możemy dać sukulent, niewielką roślinkę do skalniaka, babusa, zioła albo małą drzewa.

Interesuje Cię opisywany w tym miejscu temat? Jeżeli tak, to ponadto wejdź na ten odnośnik – więcej przeczytasz tu (https://pakujmy.pl/pl/c/Reczniki-papierowe-i-czysciwa/77).

Jest wiele roślinek, które łatwo kupić w dużej ilości a także miniaturowej wersji. Do tego ładne doniczki, nawet ze zwykłych szklanek i gotowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*