Wyjątkowakolacja walentynkowa, o czym musisz pamiętać

Niezależnie czy jesteście parą siedem dni czy dwa lata, to wspólna kolacja walentynkowa stanowi obligatoryjny punkt pierwszej połowy lutego. Jak ją przyszykować, żeby była ona szczególna oraz niepowtarzalna? O czym pamiętać w czasie przygotowań? Z całą pewnością o świecach.

restauracja

Autor: Lukasz Zelezny
Źródło: http://www.flickr.com
Obojętnie czy na stole postawisz jedną świeczkę w wielkim i bogatym świeczniku, czy poukładasz malutkie podgrzewacze na każdej półce swego pokoju. Bez względu na to ile znajduje się ich w pomieszczeniu powodują, iż staje się ono zaczarowane. Ich światło jest ciepłe i nastrojowe, idealnie komponujące się z kolacją dla pary zakochanych. Jeśli nie masz w domu świeczek zapal tylko niewielkie punktowe światełka lub małe lampki, bądź zagospodaruj światełka choinkowe.

Druga kwestia – nastrojowa muzyczka. Każdy lubi umilać sobie czas słuchając muzyki. Robimy to w autobusie, w mieszkaniu w czasie sprzątania. Nie możemy więc o niej zapomnieć w czasie romantycznej wieczerzy. Stwórz osobistą składankę nastrojowych kawałków względnie poszukaj w sieci radia, jakie ci ją zagwarantuje. Masz wiele opcji wyboru. Dzięki muzyce stworzysz niezwykle romantyczną atmosferę jakże niezbędny w trakcie walentynkowej kolacji tylko w dwójkę – kolacja we Wrocławiu.

Po trzecie – kwiaty. Każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty, bez względu czy są to olbrzymie bukiety wręczane z okazji waszej rocznicy, czy może maleńki bukiecik konwalii podarowany bez okazji. Kwiaty mają magiczną siłę i zawsze wywołują uśmiech na buzi. Podczas kolacji walentynkowej nie możesz o nich zapomnieć. Najodpowiedniejsze będą czerwone worek czerwony róże, symbolizujące trwałą oraz szczerą miłość jak też pożądanie. Jeśli jeszcze nie jesteście razem kwiaty będą świetnym znakiem wysłanym przez ciebie na drodze do sformalizowania związku.

kolacja

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International
Nic tak nie ogrzeje w zimowy dzień jak kubek grzanego wina względnie własnej roboty gorącej czekolady. Towarzystwo ukochanej osoby oprawione wybornym napitkiem sprawi, iż wasz wieczór będzie pamiętny. Gdy nie chcesz sama szykować walentynkowej kolacji, korzystaj z oferty w internecie wpisując w przeglądarkę hasło: kolacja dla dwojga we Wrocławiu. Z całą pewnością znajdziesz całe mnóstwo ofert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*