Jak panie chcą spędzać wolne niedzielne popołudnia, jeżeli w ciągu tygodnia pracują zawodowo

Kobiety muszą łączyć pracę zawodową z obowiązkami pozazawodowymi, czyli wycieraniem kurzu czy robieniem zakupów. Do tej listy trzeba byłoby jeszcze dodać wychowanie dzieci, co przecież jest związane też z obligatoryjną obecnością na wywiadówkach.

Nic więc dziwnego w tym, że chwila relaksu jest niezwykle cenna i oczywiście doceniana przez reprezentantki płci pięknej, a każdy wieczór spędzony w towarzystwie najbliższych przyjaciółek jest wyczekiwany z wielką radością.

sklep z kawą i herbatą

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Prawdziwy kobiecy wieczór musi odbywać się chociaż raz w miesiące. Aby tego typu spotkanie można było zaliczyć do udanych, należy zadbać o suto zastawiony stół. Jednak wcale nie chodzi o to, aby panie spędzały parę godzin na gotowaniu – wystarczy garść oryginalnych pomysłów, by zaskoczyć nawet najbardziej kapryśnych smakoszy.

Najlepiej skoncentrować się na przekąskach – w końcu podwieczorek to nie południe, wiec nazbyt suty posiłek obiadowy mógłby stać się przyczyną niestrawności. Na stole możemy więc ustawić kolorowe kanapki, crunchipsy, krakersy, a do picia oranżadę dobrej jakości lub colę. Jeżeli termin takiej mini imprezy wypada w grudniu czy w czasie jesiennych słot, to wtedy warto postawić na ławie coś na rozgrzewkę. I nie zawsze musi to być napój alkoholowy – równie dobrze możemy podać filiżankę herbaty pu – erh albo kubek gorącej czekolady, które znajdziesz tutaj: demmers.pl/pol_m_HERBATY_Czerwone-153.html. Taki jadłospis śmiało zaproponujemy paniom, które planują zorganizować babski wieczór przed telewizorem.

Z kolei wieczorne pogaduszki mogą się odbywać tylko przy szarlotce domowej roboty i filiżance wyśmienitej kawy. A jeśli koleżanki odchudzają się, to rzecz jasna wysokokaloryczne smakołyki odpadają. Wtedy na stole muszą się obligatoryjnie znaleźć poprawiające przemianę materii herbaty pu – erh i bezcukrowe wafle rożki waflowe lub zdrowe sałatki warzywne z dodatkiem schłodzonego naturalnego jogurtu.

herbata czerwona

Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem spotkań w żadnym razie nie musi być domowe wnętrze. Niekiedy wręcz odwrotnie, powinno się chociaż na moment wyjść z domu. I co chyba najistotniejsze, nie trzeba się zamartwiać, co przygotować, aby zaproszone panie nie miały powodów do narzekania, a i zmywanie naczyń po spotkaniu nie stanie się powodem zmartwień na wyrost. Warto zatem od czasu do czasu wybrać się do najbliżej położonej, ale i dobrej pizzerii, aby tam w doborowym towarzystwie skonsumować smaczny posiłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*