Potężna siła oryginalnych podarunków. Chcesz komuś taki sprawić? Pamiętaj o właściwym przygotowaniu

Co byś wybrał? Gdyby ktoś Ci zaproponował oryginalną rzecz, jakiej nie kupisz w zwykłym sklepie czy raczej „masówkę”, czyli coś co każdy może sobie kupić? Oczywiście, że wybrałbyś pierwszą możliwość. To w sumie logiczne pod kilkoma względami. Nie dość, że otrzymujemy coś specjalnego to jeszcze sami dzięki temu jesteśmy w stanie tak się poczuć. To, iż ktoś nam daje taką rzecz świadczy też o tym, iż jesteśmy traktowani szczególnie przez jakąś osobę. To niezwykle miłe, szkoda, że nie zawsze tak to wychodzi.

tort

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
A przecież czasem nie trzeba dużo, możemy zorganizować coś rzeczywiście w oryginalny sposób. Nie mamy tu na myśli jakichś drogich rzeczy, na których nikogo nie stać. Istotne są małe gesty, które są w stanie urosnąć do cudownego symbolu i szczególności chwili. Przykładowo zamiast zakupić zwykły tort czy nie lepiej zamówić coś pięknego i oryginalnego, a z pewnością równie smacznego, przykładowo tort artystyczny. Tak samo możemy zabrać kogoś do pięknej cukierni lub kawiarni jak cukiernia (zobacz sweet home) Sweet Home zamiast wynajmować salę lub robić imprezę w domu?

Jest rzeczywiście wiele możliwości na wyjątkowe świętowanie takiego dnia. Zapewne doceni to każdy z nas. Niestety, czasem naprawdę brakuje czasu na zorganizowanie takiej uroczystości w sposób jak najbardziej oryginalny. Życie, codzienna bieganina, utrudnienia, sprawy do załatwienia, to wszystko powoduje, że niestety nawet mimo naszych właściwych chęci, ciężko coś z tym zrobić. Jeśli jednakże rzeczywiście chcemy, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić, lecz… Ażeby się do tego zabrać

tort

Autor: Siti Saad
Źródło: http://www.flickr.com

niezbędne jest właściwe przygotowanie, czyli skoro wiemy, że osoba, na której nam zależy, ma swój dzień za pewien czas, to jest to znak, że trzeba rozpocząć przygotowania.

Skoro więc zaplanujemy to bardziej szybko, z wyprzedzeniem to może na każdą rzecz starczy czasu i nie trzeba będzie cieszyć się mniej oryginalnymi pomysłami. Tylko precyzyjna organizacja i konkretny pomysł, jakie będzie realizowany, mogą przynieść coś rzeczywiście oryginalnego, co z pewnością doceni osoba, której pragniesz przygotować taką niespodziankę. Z tą myślą jesteś w stanie spokojnie realizować plan, bez stresu i niepokoju, realizuj to stopniowo, przecież wiesz co pragniesz osiągnąć – zadowolenie obdarowywanej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*