Perfekcyjne miejsce na przyjęcie weselne – sala bankietowa, restauracja i hotelik razem.

Cieszące się najlepszą opinią restauracje na wielkie wesela i małe imprezy weselne to te, które oferują dużo przestrzeni, wyśmienity catering i noclegi dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy taką restaurację w pobliżu Wrocławia?

Catering

Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, oferują dużą liczbę miejsc, chętnych zorganizować niezapomnianą imprezę. Wytworna restauracja w Brzegu Dolnym (zobacz ofertę)

zaplanuje dla nas przyjęcie zarówno na 30, jak i na 300 gości, gdyż posiada przestronną, klimatyzowaną, piękną salę balową. Niezaprzeczalnym plusem restauracji jest fakt, że sala mieści się na parterze, a na górze, w pokojach gościnnych, możemy ulokować naszych przyjezdnych gości weselnych, dlatego dodatkowy hotel (noclegi mrągowo) mamy z głowy, a wygoda pobytu zwiększa się maksymalnie.

My też możemy spędzić noc w apartamencie, szczególnie jeśli planujemy poprawiny następnego dnia. Całą oprawę naszego przyjęcia i dekorację sali możemy ustalić bezpośrednio z kierownikiem restauracji, który podgląd na salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, ale możemy także zgłosić wcześniej nasze uwagi i dobrać barwy na przykład do ozdób pary młodej. Jeśli nie mamy chęci i nie czujemy się pewnie w tej materii, postawmy całkowicie na pomoc florystki albo firmy zawodowo organizującej przyjęcia weselne. Jeżeli chodzi o catering, restauracja zapewni nam nie tylko pyszne menu podczas całego naszego przyjęcia, ale też zaproponuje naszym gościom śniadanie i catering na poprawinach.

Pokój hotelowy

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Całe menu, które pojawi się na weselnym stole, możemy ustalić znacznie wcześniej z szefem kuchni oraz dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać zdaniu szefa kuchni, który przygotuje menu odpowiednio do imprezy oraz naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno ofertę sezonową (szparagi, truskawki, agrest), jak i podniebienia maluchów czy osób starszych. Warto zaplanować także symboliczne upominki w podziękowaniu dla naszych gości, na przykład w postaci ozdobnie zapakowanego wyboru ciast oraz butelki dobrego trunku.

Restauracja w Brzegu Dolnym a szczególnie to miejsce ekskluzywne, w którym zdecydowanie warto zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez moment nie będziemy się martwić, że coś pójdzie nie tak, a po naszej imprezie jeszcze wiele razy będziemy chcieli tam powrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*