Podobno ludzie dzielą się na takich, którzy kawę kochają i tych, którzy żyć bez niej nie mogą – kawa od zarania jest wykwintnym towarem smakoszy

Nie ma na świecie takiej istoty, która przynajmniej raz w życiu nie skosztowałaby kawy. Wszyscy rozpoznają jej smak. Aromat kawy jest wyczuwalny z kilometra i nie można go zmylić z niczym innym.

upominek

Autor: Mover el Bigote
Źródło: http://www.flickr.com
Kawa to napój rodem z Olimpu. Wszyscy piją ją z uwielbieniem, ale także z pasją parzą i produkują.
krokiet

Autor: Martin Cooper
Źródło: http://www.flickr.com
Kawa Vergnano jest jednym z dowodów na to jak namiętność do kawy jest zauważalna w każdej filiżance. Marka zaistniała w latach osiemdziesiątych dziewiętnastego stulecia w północnej części Włoch i do dziś wiedzie prym pośród wyjątkowych kaw na świecie. Dobór tylko najwyższej jakości ziaren, regularna kontrola jakości i wierność tradycyjnym procedurom palenia to zapewnienie rewelacyjnego produktu. Firma sprzedaje również młynki i ekspresy do kawy, aby kawa hurtownia kawy i herbaty Vergnano (dostępnej tu: Qualiashop.pl) podobała się nam jeszcze lepiej i intensywniej.
sport

Autor: www.holle.pl
Źródło: www.holle.pl
Kolejnym przykładem kawy o kapitalnym smaku jest coffeelab. Jest to okaz rodzimej palarni, która mimo młodego wieku w niczym nie podporządkowuje się starszym krewniakom z Włoch lub Austrii. Swoją siedzibę mają w Warszawie i jak sama nazwa podpowiada – lab czyli laboratorium – odbywają się u nich niezwykłe rzeczy. Takowych mieszanek i modyfikacji na temat kawy nie wyparłby się sam mistrz. Właściciele Coffeelab zdecydowali się postawić na świeżość.

Z tego powodu nie ograniczają się to starych metod i ciągle próbują nowatorskich połączeń co daje niesamowite rezultaty.
Nawet jeżeli nie jesteście fanami kawy, dla niektórych filiżanek wypełnionych tym boskim trunkiem warto zrobić wyjątek i poczuć ów niezwykły smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*