Siła tkwi w alkalicznej wodzie. Na co wpływa woda?

Bez wątpienia wszyscy świetnie orientujemy się, że nasze ciało to w większości woda. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Dlatego tak kluczowe jest ciągłe picie wody. Możliwe, że nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej się starzeją i stanowią łatwy cel do atakowania dla niebezpiecznych chorób i bakterii.

butelka czystej wody mineralnej

Autor: 欣盈
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesny styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Chodzimy notorycznie zmęczeni, lwią część naszego czasu przeznaczamy na pracę. Nie odpoczywamy, za mało śpimy. Do tego wszystkiego, fatalnie się odżywiamy. Jadamy byle co i gdziekolwiek. W rzeczywistości, chodzi nam jedynie o zabicie odzywającego się głodu. A przecież, nasz organizm do odpowiedniego funkcjonowania potrzebuje właściwej ilości substancji odżywczych. Niezbędna jest również woda.

Napoje, po które zazwyczaj sięgamy, by ugasić pragnienie, są bardzo niezdrowe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to tylko przez moment daje nam ukojenie, ale prawie wcale nie myślimy o tym, jakie straszne zniszczenia robią one w naszym ciele.

Nawet wody mineralne nie zawsze są zdrowe. Większość z tych, które są do kupienia w naszej okolicy, chociaż posiadają dużo mikroelementów, niestety, tak samo jak reszta pożywienia, zakwasza nasz organizm. Co w takim wypadku robić? Jak bronić się przed chorobami?

Jedyną naprawdę pożyteczną wodą dla naszego zdrowia jest woda jonizowana. Dlaczego właśnie taka? Przeróżne badania, przeprowadzane w wielu krajach na świecie, potwierdzają, że powodem wielu problemów jest zakwaszanie komórek.

Kiedy będziesz zdania, że opublikowane w tym tekście informacje są warte uwagi, przeczytaj ponadto szczegóły w linku rehabilitacja fala uderzeniowa. Odnajdziesz tam tak samo przydatne dane.

Tymczasem, w środowisku alkalicznym nie może się rozwijać żadna choroba. Dlatego spożywanie wody alkalicznej jest najlepszą profilaktyką. To sposób na wieczną młodość oraz długie życie w dobrym zdrowiu.

Żadne suplementy diety nie pomogą nam, jeżeli nie odkwasimy naszego organizmu. Nawet wartościowe i pełne witamin produkty spożywcze zawierają dużo kwasów, które później zostają w naszym organizmie. Tylko picie wody alkalicznej pomoże nam nie tylko pozbyć się wszelkich chorób, ale również skutecznie im zapobiegać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*